25

سال

تجربه

خوش آمدید

هلدینگ

تجلی مهر ایرانیان

هلدینگ تجلی مهرایرانیان، متشكل از شرکتهای تخصص محورمی باشد که با بكارگیری موثر و کارآمد ذخایر، تجهیزات، منابع مالی و انسانی در حال انجام خدمات مشاوره، فنی و مهندسی و پیمانكاری در زمینه های فعالیتها می باشند و با دانش سازمانی و نوآوری، داخل و خارج از کشور به فعالیت می پردازد. ما با در اختیار داشتن مدیریت هزینه و سودآوری پایدار، رفتارصادقانه و منصفانه، همراه با تعهد و اخلاق نسبت به مشتریان و تامین کنندگان، بستر مطمئن را فراهم می کنیم.

چرا تجلی مهر ؟

اسرار موفقیت

پروژه های کاری ما

• ارتقاء و بهبود بازده سرمایه گذاری ها برای سهامداران

• سرمایه گذاری مستقیم یا مشارکت در طرح ها و پروژههای بخش مسكن، ساختمان و توسعه شه ری با شرکت های متخصص در

• ساخت و ساز مسكن

• افزایش سهم و توسعه بازار هلدینگ در بازارهای هدف )ملی و منطقه ای(

• تمرکز بر مشتری محوری از طریق انطباق خدمات شرکت با نیازهای مشتریان و ارتقاء کیفیت محصول جهت جلب رضایت آنها

• انجام پروژه های بزرگ اجرایی مناسب در قالب پروژه های پیمانكاری

• نوآوری و تولید در حوزه های جدید فعالیت

شرکت های تابع

سازندگی انصار

کوثر آذربایجان

فراسوی شرق

شرکت افتخار خوزستان

کوشاپایدار

سازندگی انصار

در سال 1371 تاسیس گردید و پروژه های متعدد را در رشته های مختلف عمرانی با سربلندی به اتمام رسانیده است.این شرکت با پشت سر نهادن قریب به دو دهه پر افتخار و کسب تجارب ارزشمند، در حال حاضر پروژه های متعددی را در سطح کشور در دست اجرا داشته و با بهره گیری از ظرفیت های جاری آمادگی کامل دارد تا طرح ها و پروژه های عمرانی را در قالب پیمانكاری و همچنین با اصول کیفیت حداکثری، زمان بهینه و هزینه مطلوب اجرا نماید. )EPC( طراحی، تامین کالا و اجرا

کوثر آذربایجان

شرکت کوثر آذربایجان در سال 1372 به ثبت رسیده و فعالیت خود را در زمینه واردات و صادرات، تجارت و احداث پروژه های عمرانی در استان آذربایجان شرقی شروع و بتدریج با ورود به عرصه های کلان سرمایه گذاری در بخش مسكن و فعالیت های عمرانی، امروزه به یكی از شرکت های برتر و پرتوان در شمال غرب کشور تبدیل گردیده و پروژه های انبوه سازی و شهرک سازی فعال و موفق را در دست اجرا دارد.

فراسوی شرق

شرکت فراسوی شرق از بدو تاسیس تاکنون پروژه های متعددی را در زمینه های احداث راه، آماده سازی اراضی، احداث مجتمع مسكونی170 واحدی و ... اجرا نموده و همكاری با فرماندهی مهندسی ناجا، اداره کل راه و شهرسازی، بهداشت و درمان و شهرداری مشهد را درکارنامه خود دارد.

افتخار خوزستان

شرکت افتخار خوزستان در سال 1372 در اهواز به ثبت رسیده و در زمینه فعالیت های عمرانی و سرمایه گذاری ساختمان و انجام کلیه خدمات مربوط به بازرگانی داخلی و خارجی فعالیت می نماید.این شرکت براساس راهبرد خود در دوره های زمانی مختلف و براساس شرایط خاص، اجرای پروژه های عمرانی ذیل را بر عهده گرفته است :

کوشاپایدار

در سال 1372 با همت تعدادی از مدیران و کارشناسان با تجربه با هدف ارائه خدمات مشاوره به مجموعه کارفرمایان بخش خصوصی و دولتی در حوزه های مختلف، طراحی، نظارت و اجراء تاسیس گردید و اکنون با بیش از دو دهه فعالیت، با داشتن رتبه های صلاحیت در گروههای معماری – شهرسازی- پدافند غیرعامل و مقاوم سازی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی به فعالیت مشغول است.

دستاوردها

برترین

پروژه های ما

+

+

+

+

+

+

تماس با ما

تهران - مطهری، خ میرزای شیرازی، ک ۱۷، پ ۱۹

+98 21 88863294

info@tmiranian.com

ارتباط

با ما